Kolonie 2021

Proponujemy Państwu organizację wypoczynku dzieci i młodzieży w czystej, ekologicznej miejscowości nadmorskiej, w ośrodku oddalonym od morza o ok. 550m, na terenie ogrodzonym – bezpiecznym, wśród drzew iglastych i w sprzyjającym regeneracji specyficznym mikroklimacie.

 

Oferujemy:

  • Pawilon murowany – 117 miejsc – z pokojami 3 osobowymi, z łazienkami i balkonem – salą TV i salą dyskotekową oraz kawiarenką dla dzieci.
  • Domki murowane z własną łazienką i TV , pokoje 2, 3 i 4 osobowe – 300 miejsc noclegowych

Wyposażenie pokoi standardowe.

Turnusy od 3-dniowych do 21-dniowych.

 

Koszt osoby/dzień:

  • 79,00 PLN brutto z zakwaterowaniem w pawilonie,
  • 89,00 PLN brutto z zakwaterowaniem w domkach murowanych.

 

Wyżywienie:

Posiadamy własną kuchnię i stołówkę na 360 osób.

Całość Posiłków w formie bufetu – bez ograniczeń.

 

Proponujemy usługę w zakresach:

Podstawowym:

Noclegi i wyżywienie (trzy posiłki dziennie + podwieczorek), opieka medyczna, ratownicy wodni, rowery, boiska i sprzęt sportowy, organizacja dyskotek oraz ognisk.

Pełnej organizacji kolonii:

Noclegi i wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka medyczna, kadra pedagogiczna zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty, ratownicy wodni, boiska i sprzęt sportowy, rowery, organizacja ognisk (powitalne, szantowe, cygańskie, ognisko muzyczne, pożegnalne, z pieczeniem kiełbasek) oraz pełny program kulturalno-edukacyjny, w tym wycieczka do Kołobrzegu, Świnoujścia i Międzyzdrojów, zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej, wycieczka na latarnię morską w Niechorzu, zajęcia na basenie krytym w sąsiednim ośrodku, nagrody dla laureatów konkursów i współzawodnictwa.

Za dodatkową opłatą możliwość zorganizowania dla kolonistów zawodów paintballowych lub korzystanie z pobliskiej profesjonalnej stadniny koni.
Jako usługę dodatkową oferujemy sprawdzony transport autokarowy (autokary z klimatyzacją i video).

 

Rezerwacje i Zapytania : biuro@owkomandor.pl lub 605 108 664

 

Wesele

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.