Sezon 2023

pogorzelica

W sezonie 2023 przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości, atrakcji oraz zmian. Oto niektóre z nich:

 

PARK SIATKOWY
Z radością informujemy, iż  właśnie wykonaliśmy Siatkowy Park Linowy. Takie super urządzenie jest dla Naszych Gości dostępne – Bezpłatnie !!!.
Jest to super miejsce dla dzieci. Gwarantuje bezpieczeństwo dla nawet bardzo małych pociech.

 

Sietkowy 4Sietkowy 5Sietkowy 2 Siatkowy

 

NASZA KUCHNIA

Śniadania i kolacje podajemy w formie bogatego bufetu szwedzkiego, gdzie znajdą Państwo zarówno ciepłe jak i zimne dania. Na obiad natomiast będziecie Państwo mieli jeden lub dwa rodzaje zupy – bez ograniczeń, jeden rodzaj drugiego dania, oraz trzy rodzaje napoi – bez ograniczeń (w terminie do 18 września.2023).

 

KLIMATYZACJA

W okresie letnim w sali jadalnianej jest przyjemnie chłodno ponieważ działa klimatyzacja. Mamy nadzieję iż takie udogodnienie będzie dla Państwa przyjemne.

 

MONITORING, BEZPŁATNE WI-FI

Informujemy również, iż Ośrodek jest monitorowany oraz znajduje się na jego terenie, bezpłatny Internet bezprzewodowy WiFi.

 

PROFESJONALNY PLAC ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH

Nowością będzie również profesjonalny Plac Zabaw dla Najmłodszych Gości naszego ośrodka, który zostanie wyposażony w nowe atrakcje w 2023.

 

RABATY NA ATRAKCJE

Dla naszych Klientów oferujemy rabat 10% na bilety do Parku Miniatur i Kolejek.

Wedding

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.