Trzęsacz

Trzęsacz to niewielka nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona w malowniczym regionie, zwanym Wybrzeżem Rewalskim.

Charakterystyczną jej cechą jest typowy brzeg klifowy, na którym stoją dumnie, znane w całej Europie, ruiny gotyckiego kościoła z XIV/XV wieku. Panuje tu cisza i spokój, choć nie można narzekać na nudę. Doskonałe warunki do plażowania zapewnia 200 metrowe kąpielisko. Ciekawi historii regionu, wybrać się mogą do nowoczesnego Muzeum Multimedialnego na Klifie, a spragnieni zapierających dech w piersiach widoków, mogą je podziwiać ze sporych rozmiarów platformy widokowej, z której rozciąga się piękny widok na morze i na latających tu często paralotniarzy. Dwa szlaki turystyczne i Kolej Wąskotorowa pozwolą także turystom na zwiedzenie malowniczej okolicy.

Jest też gdzie się zatrzymać i zjeść coś dobrego, ponieważ baza noclegowo-gastronomiczna jest tu całkiem dobrze rozwinięta.

 

Wydawca: Trzesacz.pl

Wedding

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.