Rewal

Rewal to miejscowość wypoczynkowa będąca centrum malowniczego Wybrzeża Rewalskiego, z kąpieliskiem morskim o długości 300m linii brzegowej i własną przystanią rybacką.

Bardzo bogata baza noclegowa w postaci pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, domków letniskowych i campingów oraz doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne chętnie ugoszczą nawet najbardziej wymagających turystów.

Aleja Róż i Zakochanych, park wieloryba, rewalskie wieloryby, Nadmorska Kolej Wąskotorowa i pomnik rybaka to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje dla turysty Rewal. Przepiękne widoki rozciągające się na morze podziwiać zaś można z platformy spacerowej lub tarasu widokowego. W Rewalu znajduje się także duży kompleks sportowo-rekreacyjny i szlaki turystyczne, dla aktywnych.

Co ważne, atrakcyjność miejscowości absolutnie nie wyczerpuje się tylko latem, kiedy bawią tu tysiące gości. Warto bowiem odwiedzić Rewal także jesienią i zimą, kiedy robi się tu bardziej kameralnie i równie magicznie.

 

Rewal

Wedding

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.