Pustkowo

Pustkowo jest niewielką, ale niezwykle urokliwą miejscowością letniskową nad Bałtykiem. Administracyjnie przynależy do regionu Wybrzeża Rewalskiego.

Tutejsze kąpielisko obejmuje 200m linii brzegowej, przy której rozciąga się szeroka, czysta plaża. Również uliczki Pustkowa pięknie prezentują się w lecie, kiedy nie brakuje na nich kolorowych kwiatów i starannie przystrzyżonych krzewów. Największą atrakcją miejscowości, obok piaszczystego wybrzeża jest ponad 20-metrowy Bałtycki Krzyż Nadziei, będący repliką Krzyża ze szczytu Giewontu. Pustkowo sprzyja też spacerom, ponieważ przebiega przez nie szlak turystyczny. Dla fanów tenisa natomiast, rokrocznie organizowany jest tu  Amatorski Turniej Tenisowy Pustkowo Cup.

W tym niewielkim miasteczku, jest się również gdzie zatrzymać. Znajduje się tu bowiem wiele obiektów, wśród których są zarówno pensjonaty, domy gościnne, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe, ośrodki rehabilitacyjne, jak i campingi – z pewnością jest więc w czym wybierać.

 

Wydawca: Pustkowo.com.pl

Wedding

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.