Pobierowo

Pobierowo to nadbałtycka miejscowość wypoczynkowa, należąca do obszaru Wybrzeża Rewalskiego i zarazem największa ze wszystkich jego osad.

Baza noclegowa jest tu bardzo dobrze rozwinięta i obejmuje pensjonaty, apartamentowce, ośrodki wypoczynkowe, domy gościnne, domki letniskowe i campingi – jest więc w czym wybierać. Pobierowo to jednak nie tylko typowo nadmorski krajobraz. Morski horyzont, sąsiaduje tu z piaszczystymi plażami (z 400 metrowym kąpieliskiem, wielokrotnie wyróżnianym Błękitną Flagą), wydmami, klifami, lasami sosnowymi, łąkami, torfowiskami i ukwieconymi ulicami miasteczka.

W okresie letnim przyjeżdża tutaj kilkanaście tysięcy wczasowiczów, a miejscowość tętni życiem. Odbywa się tu bowiem masa imprez sportowych, rozrywkowych i kulturalnych.

Przez Pobierowo przebiegają też dwa szlaki turystyczne i dwa rowerowe, specjalnie dla lubiących aktywny wypoczynek.

 

Wydawca: Pobierowo.net.pl

Wedding

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.