Niechorze

Niechorze to miejscowość nadmorska należąca do przepięknego Wybrzeża Rewalskiego, położona dokładnie pomiędzy brzegami Bałtyku, a naturalnym jeziorem Liwia Łuża.

Miejscowość jest typowym kurortem wypoczynkowym, w którym jest spory wybór ośrodków wczasowych, pensjonatów, domów gościnnych, campingów oraz pól namiotowych.

Nadmorskie wybrzeże wzdłuż Niechorza to przede wszystkim piaszczysta plaża, ze 100 metrowym kąpieliskiem ale także wysoki klif, na którym dumnie stoi zabytkowa latarnia morska.

Nie sposób się tu nudzić. W wolnym czasie, oprócz wspinaczki po schodach latarni, odwiedzić można też bazę rybacką, motylarnię, Muzeum Rybołówstwa, czy wsiąść do zatrzymującej się tu Kolejki Wąskotorowej. Dla lubiących aktywny wypoczynek czekają też 3 szlaki turystyczne, które pokonać można pieszo lub rowerem.

 

Wydawca: Niechorze.pl

Wedding

Wesele nad Bałtykiem to fantastyczne przeżycie zarówno dla Młodej Pary, jak i dla Gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji tej niezapomnianej uroczystości w naszym Ośrodku. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego od 80 do 400 gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: wyżywienie, noclegi, przygotowanie sali, dekoracje, dobór oprawy muzycznej i pomoc w organizacji wielu innych ślubnych atrakcji i formalności.

Polecamy nasz profil na facebooku oraz galerię, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z przygotowywanych przez nas uroczystości.